Exakt, det gick bara att spela i ett läge Bias High, och då blir det varmt, dock ser ditt rum väldigt stort ut.
Dock inget snack om att det låter bra, lika självklart som det ser ut, bland dom kraftigaste 150 watt som finns.
Bland de snyggaste, sexigaste och mest brutala steg som finns enligt mig, låter otroligt bra med bottenlös kraft.
Tyckte dock att nackdelarna med värmeutvecklingen och att det tog en bra stund från start innan det lät som bäst, helt enkelt "everyday use" var lite jobbig.
Skall bli intressant att se, eller höra vad du tycker.
Mvh
earwinSE
Stort grattis.
Sedan enda paret i graphit, den snyggaste färgen.
Sedan när man läst din resa så tycker jag du gjorde rätt, antingen dessa eller behållt Futura, något emellan hade bara tagit på psyket, tänk om
Mvh
Anders
Som alltid trevligt att få vara med på dina resor.
En fråga, då du reser i Tyskland och Schweiz, du har aldrig stött på eller lyssnat/hört någon som upplevt FM Acoustics?
Mvh
earwinSE
Håller med dig, om pengarna fanns hade jag nog inte vågat, men har du kunskapen och vet att det du gör är verkligen bra kan det gå, Soulution satsade högst upp och tar betalt därefter och vad jag förstår går dom väldigt bra.
Sorry för OT apexorca.